Середа, 20.01.2021, 12:16
Вітаю Вас ГістьГоловна | Мій профіль | Вихід
Чернігівська філія Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв
Меню сайту
Категорії розділу
Друзі сайту
Пошук
Статистика
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0 Календар
Актуально
|
Віддалене дистанційне навчанняВіддалене дистанційне навчання запроваджене з метою забезпечення підвищення кваліфікації категорій спеціалістів, згідно з Календарним планом підвищення кваліфікації у Чернігівській філії НАКККіМ на 2020 р.
**************************************************************************************************************************************************** 18 - 29 травня 2020 р.
Категорія: - викладачі по класу фортепіано; - викладачі по класу духових та ударних інструментів; - викладачі сольного співу; - викладачі музично-теоретичних дисциплін; - викладачі народних струнно-щипкових інструментів; - концертмейстери.
Тематика навчання: - теоретичний та практичний підхід до творчого розвитку музиканта в умовах реформування початкової мистецької освіти.
------------------------------------------------------- # # # -------------------------------------------------------
І. Загальний блок 1.1. Культура мови та мовлення викладача (Контрольні питання в кінці файлу) 1.2. Психологічна адаптація в екстремальній ситуації (Контрольні питання в кінці файлу) 1.3. Чернігівщина від давнини до сьогодення (Контрольне питання в кінці файлу)
ІІ. Спеціальний блок 2.1. Психотренінг для викладачів 2.1.3. Як зробити правильний вибір? 2.2. Атестація викладача закладу мистецької освіти (Контрольні питання в кінці файлу) 2.3. Інформаційні технології у роботі викладача мистецької школи (Контрольні питання в кінці файлу)
ІІІ. Професійний блок Фортепіано Ф.3.3. Робота над технікою гри Ф.3.3.1. Робота над фортепiанним дуетом на прикладі «Вальсу» А. Хачатуряна Ф.3.3.2. Робота над фортепiанною технiкою (Контрольні питання: 1. Якi вашi iндивiдуальнi методи ви використовуєте в роботi з фортепiанним ансамблем?; Ф.3.4. Деякі особливості проведення уроків фортепіано в умовах дистанційного навчання Ф.3.5. Робота над розвитком образного мислення в п'єсах-мініатюрах
Духові Д.3.3. Початковий етап формування виконавських навичок гри на флейті (основні проблеми) Д.3.4. Вправи для розвитку метроритму в початкових класах Д.3.4.1. Робота над метроритмом у початкових класах Д.3.4.2. Вправи для роботи
Струнно-смичкові С.3.1. Дистанційне навчання - новий досвід роботи викладача-скрипаля С.3.2. Робота з ансамблем скрипалів на початковому етапі навчання С.3.2.1. Принципи роботи з початківцями С.3.2.3. Забавлянки та співанки (Контрольні питання: 1.Чи буде корисний для вашої роботи цей відео урок?
Музично-теоретичні М.3.2. Огляд сучасних інформаційних технологій, які можуть використовуватись для роботи з учнями в класі музично-теоретичних дисциплін під час дистанційно-віддаленої форми навчання М.3.2.1. Частина І
Для емоційної розрядки та творчих ідей :)
|