Субота, 23.03.2019, 21:34
Вітаю Вас Гість

Чернігівська філія Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв

Головна | Мій профіль | Вихід
Меню сайту
Категорії розділу
Події та новини [7]
Підвищення кваліфікації [7]
Тематика ВКР [6]
Архів [1]
Містяться матеріали, що вже не актуальні
Друзі сайту
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Календар
«  Лютий 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Актуально
Форма входу
Головна » 2019 » Лютий » 13 » Підвищення кваліфікації викладачів по класу фортепіано
16:19
Підвищення кваліфікації викладачів по класу фортепіано

З 14.01.2019 по 18.01.2019 р. відбулося підвищення кваліфікації викладачів по класу фортепіано мистецьких шкіл за тематикою «Творчий розвиток музиканта-піаніста в системі мистецької освіти: теорія та практика» відповідно до навчальної програми «Інноваційні технології в системі мистецької освіти» в обсязі 75 годин (очно/заочна форма).

Нині в освітньому процесі підвищення кваліфікації у Філії велику частку складають практичні заняття такі, як: тренінги, майстер-класи, семінари.

Зокрема, заступником директора з методичної роботи к.п.н., доцентом О.М. Грисюк був проведений тренінг з підготовки та написання випускної кваліфікаційної роботи. Органічним продовженням його став тренінг заступника директора з навчальної роботи к.і.н., доцента С.В. Малишка щодо основних шляхів підвищення фахової компетентності викладача (у відповідності до п.2 розділу V Положення про атестацію педагогічних працівників закладів освіти сфери культури) та інформаційних технологій у практичній діяльності викладача закладу мистецької освіти (на виконання п.3 розділу V Положення про атестацію педагогічних працівників закладів освіти сфери культури).

Майстер-класи, як складова освітнього процесу, дозволяють на унаочненому прикладі виробити певний алгоритм вирішення питань, що виникають під час навчання гри на фортепіано. Так, удосконаленню техніки виконавських навичок на прикладі етюдів та творів великої форми був присвячений майстер-клас А.О. Спеки, викладача Чернігівської музичної школи №1імені С.В. Вільконського. Викладач-методист тієї ж школи Н.Є. Табакова акцентувала увагу слухачів на методичних принципах роботи над музичним твором на етапі його розбору, а кандидат мистецтвознавства доцент Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка Ю.М. Грицун – розвитку творчої свободи дитини в процесі виконавської діяльності. Важливим, в контексті зазначеної проблематики, став майстер-клас професора Київської середньої спеціальної школи імені М.В. Лисенка Н.В. Гриднєвій щодо проблем професійного зростання піаніста в сучасних умовах.

Важливим у професіоналізації викладачів фортепіано є участь у семінарі-тренінгу «Технології удосконалення професійної компетентності викладача закладу мистецької освіти» (керівники проекту к.п.н., доц. О.М. Грисюк, к.і.н. С.В. Малишко), за результатами роботи у якому викладачі отримали додатково сертифікати та довідки про участь у заході підвищення кваліфікації.

По закінченні навчання, на підставі публічних захистів випускних кваліфікаційних робіт, слухачі отримали Свідоцтва про підвищення кваліфікації встановленого зразка.

Категорія: Підвищення кваліфікації | Переглядів: 51 | Додав: chernigovimmk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0