Четвер, 25.04.2019, 12:37
Вітаю Вас Гість

Чернігівська філія Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв

Головна | Мій профіль | Вихід
Меню сайту
Категорії розділу
Події та новини [10]
Підвищення кваліфікації [9]
Тематика ВКР [2]
Архів [1]
Містяться матеріали, що вже не актуальні
Друзі сайту
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Календар
«  Квітень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Актуально
Форма входу
Головна » 2019 » Квітень » 5 » Підвищення кваліфікації викладачів струнно-смичкових та духових інструментів
16:55
Підвищення кваліфікації викладачів струнно-смичкових та духових інструментів

З 01.04.2019 по 05.04.2019 р. відбулося підвищення кваліфікації викладачів мистецьких шкіл по класу струнно-смичкових та духових інструментів за тематикою «Впровадження новітніх технологій в методику викладання гри на струнно-смичкових інструментах в системі мистецької освіти» та «Організація освітнього процесу у класі духових інструментів в мистецьких школах: педагогічний та методичний аспект» відповідно, згідно з навчальною програмою «Інноваційні технології в системі мистецької освіти» в обсязі 75 годин (очно/заочна форма).

Заступником директора з навчальної роботи к.і.н., доцентом С.В. Малишко було проведено заняття щодо інформаційних технологій у практичній діяльності викладача закладу мистецької освіти.

Доповненням цього практичного заняття стали:

– практичне заняття завідуючої методичним кабінетом Чернігівського музичного коледжу імені Л.М. Ревуцького С.В. Сакір щодо нових вимог до атестації викладачів мистецьких шкіл (у відповідності до п.2 розділу V Положення про атестацію педагогічних працівників закладів освіти сфери культури);

– інтерактивна лекція викладача-методиста Козелецької дитячої музичної школи Д.В. Волкової – «Міжпредметні звʼязки з фаху та музично-теоретичних дисциплін в закладах мистецької освіти: мультимедійний аспект».

Важливою складовою освітнього процесу є участь слухачів у тренінгах. Зокрема, культурі професійного спілкування (взаємодія та взаєморозуміння) присвячений тренінг к.псих.н., доцента кафедри психології Академії Державної пенітенціарної служби України Ю.О. Демʼяненко.

Для слухачів було проведено низку майстер-класів:

‒ Виховання технічних навичок гри на скрипці – викладач Чернігівського музичного коледжу імені Л.М. Ревуцького А.М. Данилевський;

‒ Робота над художнім образом – викладач-методист школи мистецтв при Чернігівському музичному коледжі імені Л.М. Ревуцького Л.Ф. Вахомчик.

Велику зацікавленість викликали практичні заняття, зокрема:

  • Специфіка звуковидобування на деревʼяних духових інструментах – викладач Чернігівського музичного коледжу імені Л.М. Ревуцького О.В. Коптєв;
  • Артикуляційні та штрихові навички ансамблевої гри – викладач-методист Чернігівської міської школи мистецтв Л.В. Данилевська;
  • Підбір репертуару для виконання на обласному конкурсі: методичний аспект – викладач Чернігівського музичного коледжу імені Л.М. Ревуцького В.О. Латун.

На підвищення загального інтелектуального рівня слухачів була спрямована лекція-віртуальна екскурсія к.і.н., доц. С.В. Малишка – «Чернігів: невідомі сторінки життя».

Актуальним у професіоналізації викладачів мистецьких шкіл є активна участь у семінарі-тренінгу «Технології удосконалення професійної компетентності викладача закладу мистецької освіти» (керівники проекту – к.п.н., доц. О.М. Грисюк та к.і.н., доц. С.В. Малишко).

За результатами роботи у тренінгу викладачі отримали додатково, окрім Свідоцтва про підвищення кваліфікації, довідки про участь у заході підвищення кваліфікації – семінарі-тренінгу.

Категорія: Події та новини | Переглядів: 21 | Додав: chernigovimmk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0